AMTECH, spol. s r. o. - nezobrazují-li se Vám informace správně, klikněte prosím zde.
12.1.2016, číslo 01

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali o některých změnách a novinkách v naší firmě.Změny v organizaci služeb
V souvislosti s rozšířením realizačního týmu společnosti Amtech, spol. s r.o. bychom rádi představili změny v organizaci služeb.


Servis
Servisní tým byl rozšířen, takže nyní máme k dispozici 4 kvalifikované servisní techniky, kteří jsou schopni pokrýt celé spektrum nabízených zařízení.

Peter Hovanec Tomáš Petřina Vlastimil Korčák Milan Přibyl


Nově byla zřízena centrální emailová adresa servis@amtech.cz, kam je možné směřovat veškeré vaše požadavky na servisní práce. Za jejich včasné a kvalitní vyřízení zodpovídá nový operations manager David Pospíšil.

David PospíšilDemo room
V nových prostorech firmy je našim zákazníkům k dispozici Demo room ve kterém je možné provést testy na kterémkoliv z níže uvedených zařízení.

• FUJI - osazovací automaty
• MPM - automatický sítotisk
• PDR - opravárenská stanice BGA a dalších součástek
• SCHEUGENPFLUG - stolní automatické zařízení pro dávkování 2K materiálů
• PACE - pájecí stanice
• MUSASHI - stolní automatický dispenser pro nejrůznější typy 1K materiálů
• PILLARHOUSE - selektivní pájení

V případě machine down situace jsme v případě nedostupnosti náhradního dílu ho schopni zapůjčit z některého z vystavených strojů a výraznětak elimovat vaše ztráty způsobené odstávkou stroje.
Pokud máte zájem o předvedení zařízení nebo provedení testů na vaší aplikaci, jsou vám k dispozici naši obchodní zástupci Nikola Hrbek, Tomáš Ševčík a Peter Dubravský.

Nikola Hrbek Tomáš Ševčík Peter Dubravský
 Prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu
Rozšířili jsme také náš logistický tým, který v současné době tvoří 2 lidé a od 1. února se připojí další kolega Jan Zich, který se bude specializovat na produkty firmy Scheugenpflug.

Lukáš Zajíček Ondřej Bakeš


Veškeré vaše požadavky na dodávky náhradních dílů a spotřebních materiálů budou vyřízeny na centrální emailové adrese order@amtech.cz.V případě dotazů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.Děkujeme,    
tým AMTECH, spol. s r.o.